środa, 25 maja 2016

Mój Bias w … UP10TION

Już chyba drugi raz próbuję wstawić tego posta, ale Nevermind XD
Pewno nie za dużo z was zna ten zespół, ale ja go uwielbiam. Jest tam aż 10 członków. W sumie nazwa UP10TION XD
A więc, moim biasem jest...
SUNYOUL
Ma on piękny wysoki głos i w ogóle jest słodki. Jakby go nie lubić?





1 komentarz: