sobota, 21 maja 2016

Mój Bias w... BTS

Moim biasem w zespole jest Jungkook, chociaż uwielbiam wszystkich, tylko Sugę gram więcej, a Kooka dwa 😂
Jest słodki, przystojny i ma piękny głos, w którym można się zakochać, tak jak np. Ja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz