Moim biasem w zespole jest Jungkook, chociaż uwielbiam wszystkich, tylko Sugę gram więcej, a Kooka dwa 😂 Jest słodki, przystojny i ma piękny głos, w którym można się zakochać, tak jak np. Ja
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz