piątek, 20 maja 2016

Taki wstęp XD

A więc tak, powiem, jakich zespołów słucham, żebyście wiedzieli, co będę tutaj pisać i w ogóle. Słucham:
~ BTS
~ EXO
~ GOT7
~ MONSTA X
~ UP10TION
No i wiele innych, ale ta piątka, to moje ulubione zespoły. Pewno własnie najwięcej rzeczy itp. będę wrzucać właśnie z tymi grupami. Oczywiście są też zespoły żeńskie, które bardzo lubię, np.
~ RED VELVET
~ TWICE
~ OH MY GIRL
No, a więc pewno dzisiaj nic więcej nie wstawię, ale jutro postaram się dać przynajmniej 10 XD Dobranoc ❤

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz