wtorek, 24 maja 2016

Mój Bias w... Monsta X

Zacznę od tego. Pewno wiecie już, że mają nową piosenkę "All in". Moim zdaniem jest super. Jeśli jej nie słuchaliście, to posłuchajcie.

A teraz sprawa biasa. Odpowiedź jest prosta. Ma on duże usta, jest wokalem, tańczy taniec modliszki i mistrzem derpów.
Oczywiście, to Hyungwon

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz