Wczoraj były wyniki sprawdzianu szóstoklasisty (tak, kończę szóstą klasę) i powiem wam szczerze, że spodziewałam się niższych wyników. Polski - 95% Matma - 100% Angol - 100%
Nie ma to, jak nie uczyć się w ogóle i mieć wysoki wynik XD
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz