Moim biasem w zespole EXO jest Chanyeol. Ma on taki piękny głos. Bardzo kocham rap W KPOP'IE. A Chanyeol jets po prostu jaki jest. Piękny, zabawny i miły.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz