wtorek, 24 maja 2016

Też możecie wybrać temat

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś o jednej z Kpop'owych gwiazd, napiszcie w komentarzu o kim chcecie się więcej dowiedzieć np. Kiedy się urodził, gdzie itp. A więc czekam na wasze komentarze ^^

A tak BTW

Wczoraj były wyniki sprawdzianu szóstoklasisty (tak, kończę szóstą klasę) i powiem wam szczerze, że spodziewałam się niższych wyników.
Polski - 95%
Matma - 100%
Angol - 100%

Nie ma to, jak nie uczyć się w ogóle i mieć wysoki wynik XD

Mój Bias w... Monsta X

Zacznę od tego. Pewno wiecie już, że mają nową piosenkę "All in". Moim zdaniem jest super. Jeśli jej nie słuchaliście, to posłuchajcie.

A teraz sprawa biasa. Odpowiedź jest prosta. Ma on duże usta, jest wokalem, tańczy taniec modliszki i mistrzem derpów.
Oczywiście, to Hyungwon

sobota, 21 maja 2016

Mój Bias w... EXO

Moim biasem w zespole EXO jest Chanyeol. Ma on taki piękny głos. Bardzo kocham rap W KPOP'IE. A Chanyeol jets po prostu jaki jest. Piękny, zabawny i miły.