Yehet?
środa, 25 maja 2016
Mój Bias w … UP10TION
Pewno nie za dużo z was zna ten zespół, ale ja go uwielbiam. Jest tam aż 10 członków. W sumie nazwa UP10TION XD
A więc, moim biasem jest...
SUNYOUL
Ma on piękny wysoki głos i w ogóle jest słodki. Jakby go nie lubić?
wtorek, 24 maja 2016
Też możecie wybrać temat
Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś o jednej z Kpop'owych gwiazd, napiszcie w komentarzu o kim chcecie się więcej dowiedzieć np. Kiedy się urodził, gdzie itp. A więc czekam na wasze komentarze ^^
A tak BTW
Wczoraj były wyniki sprawdzianu szóstoklasisty (tak, kończę szóstą klasę) i powiem wam szczerze, że spodziewałam się niższych wyników.
Polski - 95%
Matma - 100%
Angol - 100%
Nie ma to, jak nie uczyć się w ogóle i mieć wysoki wynik XD
Mój Bias w... Monsta X
Zacznę od tego. Pewno wiecie już, że mają nową piosenkę "All in". Moim zdaniem jest super. Jeśli jej nie słuchaliście, to posłuchajcie.
A teraz sprawa biasa. Odpowiedź jest prosta. Ma on duże usta, jest wokalem, tańczy taniec modliszki i mistrzem derpów.
Oczywiście, to Hyungwon
sobota, 21 maja 2016
Mój Bias w... EXO
Moim biasem w zespole EXO jest Chanyeol. Ma on taki piękny głos. Bardzo kocham rap W KPOP'IE. A Chanyeol jets po prostu jaki jest. Piękny, zabawny i miły.
