wtorek, 24 maja 2016

Też możecie wybrać temat

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś o jednej z Kpop'owych gwiazd, napiszcie w komentarzu o kim chcecie się więcej dowiedzieć np. Kiedy się urodził, gdzie itp. A więc czekam na wasze komentarze ^^

A tak BTW

Wczoraj były wyniki sprawdzianu szóstoklasisty (tak, kończę szóstą klasę) i powiem wam szczerze, że spodziewałam się niższych wyników.
Polski - 95%
Matma - 100%
Angol - 100%

Nie ma to, jak nie uczyć się w ogóle i mieć wysoki wynik XD

Mój Bias w... Monsta X

Zacznę od tego. Pewno wiecie już, że mają nową piosenkę "All in". Moim zdaniem jest super. Jeśli jej nie słuchaliście, to posłuchajcie.

A teraz sprawa biasa. Odpowiedź jest prosta. Ma on duże usta, jest wokalem, tańczy taniec modliszki i mistrzem derpów.
Oczywiście, to Hyungwon

sobota, 21 maja 2016

Mój Bias w... EXO

Moim biasem w zespole EXO jest Chanyeol. Ma on taki piękny głos. Bardzo kocham rap W KPOP'IE. A Chanyeol jets po prostu jaki jest. Piękny, zabawny i miły.

Mój Bias w... BTS

Moim biasem w zespole jest Jungkook, chociaż uwielbiam wszystkich, tylko Sugę gram więcej, a Kooka dwa 😂
Jest słodki, przystojny i ma piękny głos, w którym można się zakochać, tak jak np. Ja

Ulubione piosenki

Każdy ma swoje ulubione piosenki, tak jak ja i zapewne ty co czytasz. Ogólnie to lubię piosenki takie bardziej energiczne, żywe np. BTS - "Dope" lub EXO - "Love me right". Ale zależy to też od naszego nastroju, a ja, jak jestem smutna, to zazwyczaj słucham Amber - "Borders"  albo EXO - "Promise". Smutne piosenki albo nas dobiją, albo podniosą trochę na duchy, ze względu na tekst. Ale miałam mówić o ulubionych piosenkach c'nie?
A więc, moją ulubioną piosenką, której mogłabym słuchać cały czas jest piosenka "Attention"  zespołu UP10TION. Jest poprostu super. Tak jak piosenka "Tommorow"  zespół BTS. Kocham też słuchać smutnych piosenek. Jakoś lepiej się dzięki nim czuję. 
A wy? Jakie lubicie najbardziej piosenki?

piątek, 20 maja 2016

Taki wstęp XD

A więc tak, powiem, jakich zespołów słucham, żebyście wiedzieli, co będę tutaj pisać i w ogóle. Słucham:
~ BTS
~ EXO
~ GOT7
~ MONSTA X
~ UP10TION
No i wiele innych, ale ta piątka, to moje ulubione zespoły. Pewno własnie najwięcej rzeczy itp. będę wrzucać właśnie z tymi grupami. Oczywiście są też zespoły żeńskie, które bardzo lubię, np.
~ RED VELVET
~ TWICE
~ OH MY GIRL
No, a więc pewno dzisiaj nic więcej nie wstawię, ale jutro postaram się dać przynajmniej 10 XD Dobranoc ❤

Yehet

Ohorat.
Witam was na moim blogu o, jak sami pewno się domyśliliście o KPOP'ie itp. Ogólnie ten blog powstał ze względu na zajęcia informatyczne, ale nie tylko. Będę próbowała codziennie wrzucać jakieś ciekawostki, zdjęcia, memy, albo np. Informacje o nowych comebackach. No, to już wiecie mniej więcej co tutaj będzie XD Życzę miłego dnia i już później nowy post. Yehet?