sobota, 21 maja 2016

Ulubione piosenki

Każdy ma swoje ulubione piosenki, tak jak ja i zapewne ty co czytasz. Ogólnie to lubię piosenki takie bardziej energiczne, żywe np. BTS - "Dope" lub EXO - "Love me right". Ale zależy to też od naszego nastroju, a ja, jak jestem smutna, to zazwyczaj słucham Amber - "Borders"  albo EXO - "Promise". Smutne piosenki albo nas dobiją, albo podniosą trochę na duchy, ze względu na tekst. Ale miałam mówić o ulubionych piosenkach c'nie?
A więc, moją ulubioną piosenką, której mogłabym słuchać cały czas jest piosenka "Attention"  zespołu UP10TION. Jest poprostu super. Tak jak piosenka "Tommorow"  zespół BTS. Kocham też słuchać smutnych piosenek. Jakoś lepiej się dzięki nim czuję. 
A wy? Jakie lubicie najbardziej piosenki?

1 komentarz: